Makijaż Okazjonalny & Ślubny

Twoja okolica Kraków - Grzegórzki - Dąbie

Makijaż, który Cię nie rozczaruje

Staramy się zawsze wyglądać nienagannie, bo dobrze wiemy jak wielka siła tkwi w naszej urodzie. Perfekcyjnie wykonany makijaż dodaje nam pewności siebie i sprawia, że świetnie czujemy się w swojej skórze. Niektóre panie mają sprecyzowane oczekiwania i pomysł na siebie, więc korzystają z możliwości jakie dają dzisiejsze kosmetyki i usługi. Inne kobiety potrzebują inspiracji i dopiero testują liczne produkty i usługi. Niezależnie od tego, w której grupie się znajdujesz, wiesz że chodzi nie tylko o upiększenie ciała, ale również o środek wyrazu.

Może marzy Ci się właśnie metamorfoza, więc chcesz wyglądać kobieco i zmysłowo. Zmiany wizerunku są potrzebne i pozwalają odkrywać nasze ukryte piękno. Często bodźcem do zmian zewnętrznych są przeżycia wewnętrzne. Czasem chcemy zademonstrować swoją siłę i potencjał nieskazitelnym makijażem, perfekcyjną fryzurą, a więc spójnym wizerunkiem, w którym nie ma miejsca na przypadki. Duże znaczenie odgrywa to, co aktualnie jest modne jednak najważniejsze jest to, by dobrze się czuć i odkryć własny unikalny styl.

Portfolio

Cennik

Makijaż

Makijaż dzienny

190zł

Makijaż okazjonalny

210zł

Makijaż ślubny

240zł

Makijaż do sesji zdjęciowej

210zł

Makijaż próbny

210zł

e422418bff1b010a9376a972aa6268ff-300x85
Zarezerwuj termin

Opinie

Aleksandra HolaAleksandra Hola
10:18 21 Jan 24
Z całego serca polecam usługę makijażu permanentego brwi. Profesjonalizm Pani Klaudii, doskonałe umiejętności i dbałość o szczegóły sprawiły, że cały proces był komfortowy i bezpieczny. Zabieg był nie tylko relaksujący, ale skutkował doskonałym efektem końcowym. Brwi prezentują się naturalnie i estetcznie. Dziękuję za wspaniałą obsługę – teraz codzienny makijaż brwi stał się zbędny.
Sandra KowalikSandra Kowalik
20:06 25 Nov 23
Pani Klaudia wykonywała mi makijaż permanentny brwi. Makijaż wyszedł świetnie, brwi w końcu pięknie wyglądają. Podczas zabiegu Pani Klaudia tłumaczyła każdy krok, wszystko było wykonane z najwyższą jakością, a co najważniejsze bezboleśnie. Widać, że stylizacja permanentna to pasja Pani Klaudii o czym świadczą rewelacyjnie wykonane zabiegi.
Tomasz KłosTomasz Kłos
21:17 15 Nov 23
Agnieszka BryłaAgnieszka Bryła
17:52 24 Aug 23
Od lat chodzę ba rzęsy do Oli, która mogę polecić z ręka na sercu. Moje rzęsy zawsze wyglądają super i się świetnie trzymają.Skorzystałam również z nowej oferty opalania natryskowego i tutaj jak najbardziej również się nie zawiodłam. Profesjonalizm i miła atmosfera.
Julia JoncaJulia Jonca
14:18 30 Apr 23
js_loader