Przedłużanie rzęs

Rzęsy dla Ciebie

Czas, który zdołamy wygospodarować na troskę o własny wygląd nie powinien być zmarnowany, dlatego salon Klaru to miejsce tworzone z pasją, w którym liczy się każda klientka.

Twoja okolica Kraków - Grzegórzki - Dąbie

Wzmocnij siłę swojego spojrzenia

Nie bez przyczyny mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, dlatego podczas makijażu poświęcamy im najwięcej czasu. Nawet jeśli obecnie Twój makeup trwa kilka minut, prawdopodobnie oczom poświęcasz szczególną uwagę. Tuszując rzęsy nieraz myślimy o tym, jak idealnie byłoby posiadać długie i gęste włoski, które nie będą wymagały czasochłonnej pielęgnacji. Współczesne możliwości dają szansę na to, żeby nasze spojrzenie nabrało głębokiego blasku i intensywnego wyrazu. Według wielu pań świetnym sposobem na osiągnięcie imponujących rezultatów jest przedłużanie rzęs w salonieRóżne metody sprawiają, że każda z nas może znaleźć to, co najlepiej pasuje do naszej urody i stylu życia. Wzięcie pod uwagę tych aspektów jest bardzo ważne, ponieważ raczej nie chcemy wyglądać zbyt teatralnie, dlatego unikamy ekstrawaganckiego wizerunku.

Przedłużanie rzęs nie musi więc wyglądać nienaturalnie i sztucznie, ale może być najlepszym sposobem na podkreślenie urody. Kraków to miasto, gdzie konkurencyjność salonów urody jest spora, jednak w odczuciu wielu pań liczy się przede wszystkim wysoka jakość usług, precyzja i staranność kosmetyczki, a także ogólna atmosfera jaka panuje w salonie. Właśnie te aspekty wpływają na to, że czujemy, że trafiłyśmy w odpowiednie miejsce. W końcu niewiele jest momentów kiedy czujemy, że robimy coś naprawdę wyłącznie dla siebie. 

Portfolio

Cennik

Rzęsy i brwi

190zł

Uzupełnianie rzęs 1:1

160zł

Przedłużanie rzęs 2d

220zł

Uzupełnianie rzęs 2d

180zł

Wet look

270zł

Wet look – uzupełnianie

230zł

260zł

220zł

300zł

260zł

360zł

320zł

290zł

230zł

50zł

180zł

150zł

89zł

40zł

60zł

99zł

e422418bff1b010a9376a972aa6268ff-300x85
Zarezerwuj termin

Opinie

Aleksandra HolaAleksandra Hola
10:18 21 Jan 24
Z całego serca polecam usługę makijażu permanentego brwi. Profesjonalizm Pani Klaudii, doskonałe umiejętności i dbałość o szczegóły sprawiły, że cały proces był komfortowy i bezpieczny. Zabieg był nie tylko relaksujący, ale skutkował doskonałym efektem końcowym. Brwi prezentują się naturalnie i estetcznie. Dziękuję za wspaniałą obsługę – teraz codzienny makijaż brwi stał się zbędny.
Sandra KowalikSandra Kowalik
20:06 25 Nov 23
Pani Klaudia wykonywała mi makijaż permanentny brwi. Makijaż wyszedł świetnie, brwi w końcu pięknie wyglądają. Podczas zabiegu Pani Klaudia tłumaczyła każdy krok, wszystko było wykonane z najwyższą jakością, a co najważniejsze bezboleśnie. Widać, że stylizacja permanentna to pasja Pani Klaudii o czym świadczą rewelacyjnie wykonane zabiegi.
Tomasz KłosTomasz Kłos
21:17 15 Nov 23
Agnieszka BryłaAgnieszka Bryła
17:52 24 Aug 23
Od lat chodzę ba rzęsy do Oli, która mogę polecić z ręka na sercu. Moje rzęsy zawsze wyglądają super i się świetnie trzymają.Skorzystałam również z nowej oferty opalania natryskowego i tutaj jak najbardziej również się nie zawiodłam. Profesjonalizm i miła atmosfera.
Julia JoncaJulia Jonca
14:18 30 Apr 23
js_loader